O projektu

Foto Prodej bytů Praha Čakovice

Lokalita

  • V rámci projektu výstavby bytů v ulici Cukerní v historickém centru obce Čakovice Vám nabízíme 19 bytových jednotek o dispozici 1+kk - 4+kk, které jsou umístěny v novostavbách čtyř atypických bytových domů. Domy mají pouze tři nadzemní podlaží , v jednom podzemním podlaží jsou umístěna parkovací místa a sklepní kóje. Projekt výstavby bytů v Cukerní ulici byl navržen architektem tak, aby se stal přirozenou součástí stávající rodinné zástavby v této ulici. 
  • Ulice Cukerní se nachází v bezprostřední blízkosti centra Čakovic, nicméně se jedná o klidnou vedlejší ulici s minimálním provozem dopravy. Domy jsou zasazeny do poslední volné proluky v této ulici, v okolí je stávající zástavba domů. Nedaleko je umístěn zámek Čakovice se svým zámeckým parkem, který poskytuje možnosti rekreačního vyžití a  relaxace v zeleni.
  • Objekt se nachází na poměrně rovném pozemku, který se stavebně upraví do roviny. Objekt má jedno podzemní podlaží, které obsahuje parkovací místa pro 30 aut a technické místnosti. Celá část podzemní až do úrovně 2NP je z železobetonu. Zároveň bloky schodiště jsou ze železobetonu.

 

Občanská vybavenost

  • V městské část Praha-Čakovice jsou zřízeny tři mateřská školy, Základní škola Dr. E. Beneše, dále se zde nachází gymnázium se 4 letými a 6 letými obory a Základní umělecká škola zaměřená na hudební, výtvarné a literárně-dramatické obory.
  • Obyvatelé městské části Čakovice mají možnost v rámci volného času využívat několik sportovišť, jelikož sport má v Čakovicích dlouholetou tradici. Jedním z nich je sportovní hala, která disponuje speciálním polyuretanovým povrchem o ploše cca 1200m2. Jsou na ní vyznačena hrací pole pro basketbal, házenou, odbíjenou, tenis a florbal.  Kapacita míst k sezení je 150. Na území naší městské části funguje řada sdružení, spolků a různých organizací, jako např. skautský oddíl, pěvecký soubor, mateřské centrum a další občanská sdružení. V městské části Praha-Čakovice již od roku 2009 působí Dům dětí a mládeže Praha 9. Jedná se o neziskovou příspěvkovou organizaci zřízenou hlavním městem Prahou. Dětem je k dispozici několika nových dětských hřišť a rekonstrukcí prošly i starší hřiště, kde původní prolézačky nahradily udržované oplocené dětské koutky a sportoviště.
  • V Čakovicích je umístěno i oblíbené koupaliště, kde jsou dva venkovní 50-ti metrové bazény. První bazén je vhodný spíše pro malé děti. Na kraji naleznete brouzdaliště a celkově v bazénu bez problému stačíte. Do tohoto bazénu také ústí 46 metrů dlouhý tobogán, na který je vstup  zdarma. Druhý bazén je plavecký, maximální hloubka velkého bazénu je 2,5 m. 
  • Mezi dominanty městské části Čakovic se řadí zámek Čakovice, včetně udržovaného zámeckého parku. V současné době je zámek využíván zejména pro účely základní umělecké školy, v některých společenských místnostech probíhají různé společenské akce.
  • Městská část Čakovice je dobře dopravně dostupná jak z centra, tak i z jiných částí Prahy. Ze stanice metra C – Letňany či ze stanice metra B – Palmovka jezdí několik autobusových linek. Do městské části Čakovice zajíždí linky č. - 110, 140, 158, 195, 295, 305, 351, 365, 377 a noční linka 511. Je zde i železniční zastávka, k dispozici je příměstský spoj S3/R3 - Všetaty - Vršovice.

 

Základní standardy bytů a Technické specifikace

  • Zde naleznete vyspecifikované základní materiálové standardy a vybavení bytů

zakladni_standardy_bytu.pdf

  • Zde máte možnost seznámit se s technickými specifikacemi stavby

technicka_specifikace_stavby.pdf